O NAS

KAAJówka Ludowa Chata w Bieszczadach jest wyjątkowa pod każdym względem i jedyna w swoim rodzaju. Powstała z chęci ocalenia od zapomnienia starej ponad 100-letniej wiejskiej chałupy, przeniesionej z okolic Lublina. I tak z marzeń powstała całoroczna ludowa chata położona w samym sercu dziewiczej bieszczadzkiej krainy. Wielkim walorem naszego domu jest jego malownicze położenie na wzgórzu zwanym Widetą w miejscowości Smerek (777 m.n.p.m.) z przepięknym widokiem na panoramę Połoniny Wetlińskiej. To idealne miejsce dla rodzin lub grupy przyjaciół szukających wytchnienia od pędu życia codziennego. To także doskonała baza wypadowa w góry, w których od wielu wielu lat jesteśmy bezgranicznie zakochani. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wypoczynek w naszej chacie spełnił oczekiwania. Cały dom jak i większość sprzętów to autentyczne meble mające swoją historię i duszę. Zadbaliśmy o to, by atmosfera w chacie była ciepła i rodzinna, ale również aby przybliżyła chociaż odrobinę życie minionej epoki. Do dyspozycji pozostawiamy cztery tematycznie urządzone pokoje, a każdy z nich posiada własną łazienkę. Ponadto można korzystać ze stylowo urządzonej kuchni, wygodnej jadalni oraz saloniku z romantycznym kominkiem. W sumie w domu komfortowo może przebywać 12 osób. Sercem każdego domu jest jego kuchnia. Znajdziecie tam niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków. Tuż przy kuchni usytuowany jest kącik jadalniany z dwoma stołami oraz serwantką, w której znajdziecie zastawę stołową. Po przeciwległej stronie aneksu kuchennego znajduje się salonik z wygodną sofą oraz kącikiem telewizyjnym. W chłodne wieczory można ogrzać się przy ogniu niezwykle klimatycznego kominka. Aby dostać się na pięterko należy przejść do holu, w którym napotkacie na niezwykłe schody. Gdy już pokonamy wszystkie drewniane stopnie schodów, będziemy mogli udać się do trzech pokoików znajdujących się na pięterku chaty. Tu znajduje się także mała biblioteczka z książkami i grami. Zejdźmy jednak na dół, aby obejrzeć letni pokój czyli taras, z którego roztacza się cudowny widok na góry. Ciepłe letnie wieczory zachęcają do dłuższego biesiadowania przy wspólnym ognisku. Chata posiada dwa zadaszone tarasy z huśtawką i hamakiem oraz klimatyczne miejsce do grillowania i kociołkowania.

Dlaczego powinniście Państwo wybrać naszą ofertę?

  • Ciekawe krajobrazy
  • Ładnie zalesiony teren
  • Bieszczadzki klimat
  • Cena na każdą kieszeń
  • Oferta dla każdego

CENNIKKoszt pobytu w KAAJówce Ludowej Chacie w Bieszczadach:

Proponujemy możliwość wynajmu całego domu lub wybranego pokoju. Ceny różnią się w zależności od pory roku, długości pobytu oraz ilości osób.


Cennik sezonowy


Miesiące – III, IV, XI, XII

Izba dwuosobowa – 140 zł / doba.
Izba trzyosobowa – 180 zł / doba.
Izba czteroosobowa – 200 zł / doba.
Wynajem całej chaty – min. 5 dni – 600 zł / doba (max. 12 osób).

Miesiące – V, VI, I, II

Izba dwuosobowa – 160 zł / doba.
Izba trzyosobowa – 210 zł / doba.
Izba czteroosobowa – 240 zł/ doba.
Wynajem całej chaty – min. 5 dni – 700 zł / doba (max. 12 osób).

Miesiące – VII, VIII, IX, X

Izba dwuosobowa – 180 zł / doba.
Izba trzyosobowa – 240zł / doba.
Izba czteroosobowa – 280zł/ doba.
Wynajem całej chaty – min. 5 dni – 900 zł / doba (max. 12 osób).

Cennik poza sezonem

Ceny znacznie niższe od sezonowych.

Ceny w Sylwestra, Święta oraz długie weekendy wyceniane indywidualnie.

Cena zawiera:
- komplet ręczników dla każdej osoby, bieliznę pościelową

Cena nie zawiera:
- opłaty klimatycznej w wysokości 1,60 zł. os/doba,
- dzieci do lat 4 nie korzystające z osobnego łóżka – bezpłatnie,
- doba „chatowa” rozpoczyna się o godzinie 16.00, żegnamy się o 10.00 dnia następnego.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu pobytu.


Rezerwacja

Warunkiem dokonania rezerwacji noclegów jest ustalenie szczegółów pobytu telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Jej potwierdzeniem zaś wpłata zadatku w wysokości 30% ceny planowanego pobytu w terminie do 3 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. W treści przelewu proszę podać imię i nazwisko rezerwującego oraz termin pobytu. Brak uiszczenia zaliczki jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji noclegu. Nie skorzystanie z pobytu pomimo wpłaty zadatku nie skutkuje jego zwrotem. W przypadku skrócenia Państwa pobytu z przyczyn od nas niezależnych także nie zwracamy opłaty za niewykorzystane noclegi.


Dane bankowe

KAAJówka Ludowa Chata w Bieszczadach
Smerek 88
38-608 Wetlina
Numer konta bankowego: 22 1240 1516 1111 0010 4819 9149

GALERIA


KONTAKT

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać do nas wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Informacje ogólne

Adres:Smerek 88
Smerek (województwo podkarpackie)

Numer telefonu: 884-767-676

Adres mailowy: kaajowka@op.plKAAJówka Ludowa Chata w Bieszczadach © 2019
Design by: TemplateWire.
New edition site by: Giggsy.