O NAS

Gospodarze

Mąż, tata. Z zawodu jestem ekonomistą. W odróżnieniu od mojej piękniejszej połowy, bardziej niż bujanie w obłokach, wolę twardo stąpać po ziemi. Jestem raczej typem realisty. Staram się trzeźwo patrzeć na świat, być odpowiedzialnym, ktoś przecież musi ;) Najlepiej czuję się tu i teraz, wolę być w rzeczywistości.

Wyróżnia mnie szczerość i swoiste poczucie humoru. Mam spory dystans do siebie i do świata, co daje mi dużo życiowej siły. Szczęście przynosi mi moja rodzina, to ich dobro jest dla mnie najważniejsze. Jestem w stanie wiele dla nich poświęcić. Kocham życie, uwielbiam podróże.. Lubię być sam na sam ze sobą, a więc spacery i rower, to dla mnie idealny sposób na relaks. Tu w Bieszczadach czuję, że żyję.


Sołtys Aruś.

Żona, mama. Z zawodu jestem pedagogiem, a interesuję się psychologią. Jestem jak kot – chodzę własnymi ścieżkami, lubię robić wszystko po swojemu. Moje życie utkane jest z marzeń. Podobnie jak Ania Shirley, jestem zdania, że już samo oczekiwanie na to, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa przyjemności. Mam nadzieję, że z marzeń się nie wyrasta, bo uwielbiam ten stan odcinania się od rzeczywistości.

Lubię marzyć, bo to pobudza moją wyobraźnię. Wizje, które wówczas doświadczam, smaki i zapachy, jakie odczuwam, stanowią zapowiedź nadchodzących atrakcji życia. Mogłabym robić wiele rzeczy, ale niestety, nie jestem w stanie się skserować (już próbowałam i nie wyszło:). Więc postanowiłam w życiu zrobić to, o czym marzę - na tyle, na ile zdążę - ale na pewno zrobię to najlepiej, jak tylko potrafię, bo inaczej po prostu nie umiem.


Sołtysowa Karolina.

KAAjówkowa zagroda

Miłość do Bieszczadzkiej Krainy w połączeniu z fascynacją kulturą ludową, zaowocowały koncepcją utworzenia Kaajówkowej Zagrody. Wiejskie siedlisko, do którego powstania dążymy, będą stanowić trzy urocze Kaajówki – chata drewniana, chata ceglana i chata gliniana.

Każda z nich opowie swoją własną historię, chociażby z powodu odmienności materiałów użytych do ich budowy, czy też swoistego czasu, w którym powstawała. Wszystkie trzy natomiast, dadzą Wam odczuć namiastkę sielskiego życia. Tutaj odnajdziecie równowagę i spokój. Urzeknie Was prostota życia w harmonii z przyrodą. Odnajdziecie uczucie beztroski, za którym tęsknicie. Odpoczniecie, jak nigdy dotąd. Zainspirowani naszą historią, może na nowo odkopiecie swoje marzenia i uwierzycie w ich realizację. Każda z chat, oczaruje Was swoim wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzem.

W każdej z nich, znajdziecie po cztery tematycznie urządzone pokoje stylizowane poszczególnymi regionami folklorystycznymi. Zastaniecie tutaj również pomieszczenia ogólne, takie jak - stylową kuchnię z jadalnią, czy też salonik z romantycznym kominkiem. Rozległe widokowe tarasy w Kaajówkach zachęcą Was do spędzania wolnego czasu bujając się w huśtawkach, na hamakach, czy też w naszych błękitnych czarodziejskich fotelach, które ponoć przynoszą Gościom spełnienie ich marzeń. Sprawdźcie to - koniecznie ;)

Opinie Gości

 • Maria
  Domek robi ogromne wrażenie. Każdy element przemyślany. W pełni wyposażona kuchnia. Bardzo wygodne łóżka. Gospodarze bardzo pomocni, rozmowni i zawsze uśmiechnięci. Bardzo polecam ten obiekt na ucieczkę w Bieszczady.
  Maria
 • Bartosz Wawrzyniewicz
  Pięknie wykonczone pokoje i cały ośrodek. Bardzo zadbany i ze smakiem połączona klasyka z nowoczesnością. Cudowny widok ze wspólnego tarasu - można siąść i spędzić z kawą lub winem caly wieczór po prostu napawając się widokiem. No i cudowne niebo - droga mleczna na wyciągnięcie oka. Polecam dla fanów astronomii - szeroki horyzont i ciemne niebo. Świetny właściciel - pozdrawiam serdecznie!:)
  Bartosz Wawrzyniewicz
 • Jakub Cupiał
  Bliżej zieleni już się nie da. Nie do końca wiedzieliśmy czy caly dzień siedzieć i patrzeć z tej werandy, czy iść w góry :)
  Jakub Cupiał
 • Karola
  Piękne i klimatyczne miejsce. Widoki z tarasu są przecudowne, aż chce się tu wrócić. Bardzo mili właściciele. Polecam każdemu, kto chce odpocząć i się wyciszyć. Miejsce bardzo urokliwe, ma to coś. A śniadanie, na tarasie smakuje o wiele lepiej.
  Karola
 • Lidka Siuta
  Super klimatyczne miejsce, prowadzone przez ludzi z pasja :) Chata znajduje sie z dala od drogi, wiec jest spokoj i cisza. Wszystko jest przepieknie urzadzone i zadbane.
  Lidka Siuta
+48 884 767 676