IZBA KASZUBSKA

Izba Kaszubska to pokoik przeznaczony dla grupy przyjaciół lub maksymalnie czteroosobowej rodziny.

Znajdują się w nim trzy drewniane stare łóżka (z możliwością dostawki), które niegdyś stanowiły wyposażenie polskich wiejskich chat.

Izba wyposażona jest ponadto wyjątkową szafę, która swój urok zawdzięcza oryginalnej starej tafli kryształowego lustra. W pokoiku znajduje się również podręczny stoliczek z kolorowymi giętymi krzesełkami. Rozsuwane drzwi prowadzą do łazienki zaopatrzonej w bardzo wygodny prysznic w stylu retro. Najbardziej charakterystycznym akcentem tego pomieszczenia jest oczywiście ręcznie formowana ceramiczna umywalka. Niemal od razu przyciąga nasz wzrok swoim żółtym kolorem.

Ogromnym walorem izby kaszubskiej jest jej taras widokowy, stanowiący w sezonie niejako przedłużenie pokoju. Balkon stanowi doskonałe miejsce do spędzania czasu wolnego i podziwiania przepięknych górskich widoków. Znajduje się tu kącik wypoczynkowy, jak również osprzęt do leniuchowania. Nocą leżąc w hamaku z ogromną przyjemnością można podziwiać słynny bieszczadzki nieboskłon. Aby podkreślić styl izby, nie brakuje w niej elementów ściśle związanych z kulturą ludową. Najbardziej wymowny z nich, to ręcznie malowany na płótnie tradycyjny alfabet kaszubski.

Od

280

W MIESIĄCACH

III, IV, XII

Do

320

W MIESIĄCACH

I, II, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI

Ceny w Sylwestra, Święta oraz długie weekendy wyceniane indywidualnie.

Cena zawiera: komplet ręczników dla każdej osoby, bieliznę pościelową.
Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej w wysokości 1,80 zł. os/doba

+48 884 767 676