CENNIK

Zamieszkaj w chacie

Chaty są całoroczne, ogrzewane gazowo i elektrycznie, a poza tym są wyposażone w kominki z rozprowadzeniem ciepła po pomieszczeniach. W zależności od tego, w jakim gronie podróżujecie, możecie wynająć całą chatę do swojej dyspozycji, albo wybrać konkretną izbę. W czasie tzw. wysokiego sezonu, który tu w Bieszczadach trwa od wakacji do końca września, przyjmujemy rezerwacje na pobyty tygodniowe. W drewnianej Kaajówce – od soboty do soboty, zaś w ceglanej Kaajówce – od niedzieli do niedzieli. Ceny różnią się w zależności od pory roku.

 

Cennik sezonowy

Ceny w Sylwestra, Święta oraz długie weekendy wyceniane indywidualnie.

 

 
Cena zawiera: komplet ręczników dla każdej osoby, bieliznę pościelową.
Cena nie zawiera : opłaty klimatycznej w wysokości 1,80 zł. os/doba

Doba „chatowa” rozpoczyna się o godzinie 16.00, żegnamy się o 10.00 dnia następnego. Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu pobytu.

Rezerwacja


Warunkiem dokonania rezerwacji noclegów jest ustalenie szczegółów pobytu telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Jej potwierdzeniem zaś, wpłata zadatku w wysokości 30% ceny planowanego pobytu w terminie wskazanym przez osobę przyjmującą rezerwację. Brak uiszczenia zadatku, jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji noclegu. Nie skorzystanie z pobytu pomimo wpłaty zadatku nie skutkuje jego zwrotem. W przypadku skrócenia Państwa pobytu z przyczyn od nas niezależnych, wówczas również nie zwracamy opłaty za niewykorzystane noclegi. W celu usprawnienia procesu rezerwacji, prosimy o wcześniejsze informowanie nas o planowanej godzinie przyjazdu.

W momencie dokonywania rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych Zarządcy obiektu.

 

Pytania gości

1Czy w chacie jest wifi?
Na najczęściej zadawawe przez Gości pytanie odpowiadamy - tak :) No nie może być przecież inaczej - śmiało, pochwalcie się całemu światu, do jakiego miejsca zawitaliście ;) Obydwie chaty są zaopatrzone w routery, które rozprowadzają wokół sieć internetową drogą radiową.
2Czy zabrać ze sobą ręczniki?
Zadbaliśmy o to, aby ręczniki były dostępne dla Gości. Jednak część z Was woli korzystać ze swoich, dlatego też nie udostępniamy ich bezpośrednio w łazienkach. Ręczniki wydajemy na życzenie Gości, oczywiście bez pobierania dodatkowej opłaty, są wliczone w cenę noclegu.
3Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
W naszej miejscowości znajduje się wiejski sklep, oddalony od chaty nieco ponad kilometr, w którym będziecie mogli zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Kolejne miejsca handlowe znajdują się w Wetlinie. Jednak, większe zakupy radzimy Państwu wykonać w Lesku.
4W jakiej odległości znajdują się szlaki górskie?
Już bezpośrednio z chaty możecie się Państwo udać na piesze wędrówki, chociażby na górę Smerek 1222m.n.p.m. Czerwony szlak prowadzący na szczyt rozpoczyna się ok. 2 km od Kaajówkowej Zagrody. To wspaniała widokowa trasa. Zdobywając szczyt Smereka, możecie dalej kontynuować Waszą wycieczkę przemierzając całe pasmo Połoniny Wetlińskiej . Kolejne najbliżej usytuowane wzniesienia, to Okrąglik, Fereczata. Do innych szlaków możecie podjechać autem. Można też skorzystać z usług wielu firm przewozowych, których busy krążą po bieszczadzkiej obwodnicy w tą i z powrotem.
5Czy na obiekcie znajduje się miejsce do rozpalenia ogniska?
Oczywiście, że tak, Przygotowaliśmy dla Państwa miejsce do biesiadowania. Chęć rozpalenia ogniska, należy jednak z nami uzgodnić wcześniej oraz zachować przy tym szczególną ostrożność.
6Czy jest grill?
Tak, przy miejscu ogniskowym znajduje się specjalnie przygotowany mechanizm opuszczający ruszt nad ognisko, doskonały do przyrządzania wszelkich grillowanych potraw. Na stanie mamy także węgiel drzewny.
7Czy dostępny jest parking?
Tak, przygotowaliśmy dla Państwa dwie zatoczki parkingowe zlokalizowane tuż przy chatach.
8Czy w pobliżu znajduje się bankomat?
Najbliższy bankomat znajduje się ok. 4 km od naszej lokalizacji, w miejscowości Wetlina przy sklepie ABC. Kolejny, mieści się przy Urzędzie Gminy w Cisnej.
9Jak wyposażona jest kuchnia w chacie?
Znajdziecie tu niezbędne wyposażenie do przygotowywania posiłków. Kuchnia wyposażona jest w dużą lodówkę z funkcją zamrażalnika. Znajduje się w niej również piekarnik. W kredensie znajdziecie zastawę stołową oraz wszelkie przybory do gotowania.
10Czy możemy przyjechać ze swoim zwierzątkiem?
Niestety nie. Ze względu na nasze zwierzęta, oraz mając na uwadze innych Gości, podjęliśmy decyzję o nie przyjmowaniu innych zwierząt.
11Czy domy są ogrzewane?
Tak, chatki są domami całorocznymi. Są tak zagospodarowane, że można z nich korzystać także w czasie zimy.
12Czy na terenie ośrodka można palić?
Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz używania otwartego ognia. Ze względu na zagrożenie pożarowe, zabraniamy używania świec.
13Jak wyposażone są pokoje?
Każdy pokój dysponuje własną łazienką. Goście z wszystkich pokojów mogą korzystać ze wspólnej kuchni, jadalni oraz saloniku z tarasem. Izby zostały wyposażone w autentyczne przedmioty z minionej epoki, co stwarza niepowtarzalny klimat.
14Kiedy zaczyna się i kończy doba hotelowa?
Czas od zameldowania do opuszczenia Kaajówkowej Zagrody, my nazywamy to dobą chatową. Trwa ona od 16:00 dnia przyjazdu. do 10:00 dnia wyjazdu.
15Jak wygląda kwestia wyżywienia?
W naszej Zagrodzie nie prowadzimy takich usług. W zamian za to, pozostawiamy do Państwa dyspozycji w pełni wyposażone kuchnie, z których korzystacie podczas pobytu. W okolicy funkcjonuje poza tym bardzo dużo obiektów, w których możecie smacznie zjeść. W Samym smereku mamy trzy duże restauracje. Do najbliższej macie Państwo 1100 m.
16Ile jest pokoi w chacie?
Oprócz izb ogólnodostępnych i pomieszczenia gospodarczego, każda z chat posiada 4 pokoje. Jest jeden pokój dwuosobowy oraz trzy trójki, z tym że w jednej z nich jest możliwość zorganizowania dostawki.
17Czy można wypożyczyć rowery?
Takiej profesjonalnej wypożyczalni nie mamy, ale za symboliczną opłatą podzielimy się z Wami naszym sprzętem. Przemierzaliśmy już na nim wiele kilometrów, więc i Wam posłuży.
18Czy w chacie jest telewizor?
Tak, jest zorganizowany kącik TV w saloniku naszej Kaajówki.
19Czy zapewniamy Gościom środki czystości?
Nie, z zasady tego nie robimy, nie mamy statusu hotelu. Ale jeśli się zdarzy, że nie posiadacie takiego zaopatrzenia, to proszę nas o tym poinformować, na pewno pomożemy w potrzebie.
20Czy w łazienkach jest suszarka?
Tak, każda z chat jest zaopatrzona w taki sprzęt, jednak jest on wydawany na życzenie Gości.
21Czy w okolicy chatki można pospacerować?
Tak, oczywiście że tak. Nawet bardzo Państwa do tego zachęcamy. Nieopodal Kaajówkowej Zagrody mamy przepiękny szlak spacerowy, podczas przemierzania którego będziecie mogli podziwiać wzgórze Smerek oraz pasmo Połoniny Wetlińskiej i Caryńskiej. Z pewnością nie będzie to jednorazowa wycieczka.
+48 884 767 676